Stats4U - Liczniki, statystyki na żywo i nie tylko!



Kontakt
an image
Instytut Technologii Chemicznej Nieorganicznej i Inżynierii Środowiska

ul. Pułaskiego 10
70-322  Szczecin,
Polska
NIP: 852-254-50-56

Email: itn@zut.edu.pl

Tel: (+48 91) 449 47 30
Faks: (+48 91) 449 46 86
Tytuł naukowy, Imię i Nazwisko, stanowisko (kolejność alfabetyczna wg. nazwisk)

mgr inż. Barbara Bay, specjalista
Email: Barbara.Bay@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 47 30
pokój  115

mgr inż. Dominika Darowna, starszy technik
Email: Dominika.Darowna@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 47 30
pokój  115

mgr inż. Ewa Ekiert, specjalista
Email: ewa.dabrowa@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 41 32
pokój  115

prof. dr hab. inż. Marek Gryta, prof. ZUT
Email: marek.gryta@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 46 82
pokój 334

dr hab. inż. Joanna Grzechulska-Damszel, adiunkt
Email: Joanna.Grzechulska@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 42 30
pokój 311

prof. dr hab. inż. Barbara Grzmil
Email: Barbara.Grzmil@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 42 11
pokój  113

prof. dr hab. inż. Ryszard J. Kaleńczuk
Email: rk@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 46 56
pokój  1/26

dr inż. Joanna Kapica
Email: joanna.kapica@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 42 77
pokój  251

dr hab. inż. Krzysztof Karakulski, adiunkt
Email: Krzysztof.Karakulski@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 46 82
pokój 334

dr inż. Bogumił Kic, adiunkt
Email: Bogdan@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 41 97
pokój  136

dr inż. Karolina Kiełbasa, asystent
Email: kkielbasa@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 43 97
pokój  125B

dr inż. Ewelina Kusiak-Nejman, adiunkt
Email:ewelina.kusiak@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 60 45
pokój  ??

dr inż. Zofia Lendzion-Bieluń, adiunkt
Email: zosi@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 43 97
pokój 125

dr hab. inż. Krzysztof Lubkowski, adiunkt
Email: KLubkowski@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 41 97
pokój  136

dr hab. inż. Agata Markowska-Szczupak, adiunkt
Email: agata@erb.pl
Tel. (+48 91) 449 42 30
pokój 311

dr hab. inż. Beata Michalkiewicz, prof. ZUT
Email: Beata.Michalkiewicz@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 40 96
pokój  112

prof. dr hab. Ewa Mijowska,
Email: eborowiak@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 47 42
pokój  1/27

prof. dr hab. inż. Antoni W. Morawski
Email: amor@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 44 74
pokój 120

dr hab. inż. Dariusz Moszyński, adiunkt
Email: dmoszynski@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 41 32
pokój 138

dr hab. inż. Sylwia Mozia, prof. ZUT
Email: Sylwia.Mozia@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 48 72
pokój 326

prof. dr hab. inż. Urszula Narkiewicz
Email: urszula.narkiewicz@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 46 87
pokój 110

dr  inż. Aleksander Orecki, adiunkt
Email: aleksander.orecki@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 42 44
pokój 18B

dr  inż. Rafał Pelka, adiunkt
Email: rpelka@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 41 32
pokój 04

dr inż. Iwona Pełech, adiunkt
Email: ipelech@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 41 32
pokój 131

Marek Pietrzak, starszy technik
Email: ???
Tel. (+48 91) 449 40 17
pokój 04

prof. dr hab. inż. Jacek Przepiórski, prof. ZUT
Email: Jacek.Przepiorski@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 43 26
pokój 254

mgr. inż. Krzysztof Puchałowicz, specjalista chemik
Email: kpuchalowicz@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 47 30
pokój  115

mgr inż. Marcin Sadłowski, technik
Email: Marcin.Sadlowski@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 60 43
pokój  115

Marzena Sieniawska, Specjalista
Email: msieniawska@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 47 30
pokój  114

dr inż. Joanna Sreńscek-Nazzal, adiunkt
Email: JSrenscek@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 43 97
pokój  123

mgr Elżbieta Stempińska, starszy technik
Email: estempinska@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 42 44
pokój  114

mgr inż. Jacek Toczkowski, specjalista chemik
Email: Jacek.Toczkowski@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 47 30
pokój  125

mgr inż. Wirginia Tomczak, starszy technik
pokój 319

prof. dr hab. inż. Beata Tryba, prof. ZUT
Email: Beata.Tryba@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 41 97
pokój 3

dr inż. Zuzanna Wechterowicz, technik
Email: zwechterowicz@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 42 69
pokój  1/32

Karol Wolny, technik
Tel. (+48 91) 449 43 61
pokój  011

dr hab. inż. Rafał J. Wróbel, prof. ZUT
Email: Rafal.Wrobel#zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 41 32
pokój 131

dr hab. Xuecheng Chen, adiunkt
Email: xchen@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 60 30
pokój 1/33

dr inż. Janusz Ziebro, technik
Email: Jvp@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 41 70
pokój  112

dr hab. inż. Beata Zielińska, adiunkt
Email: bzielinska@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 42 99
pokój  1/25

mgr Marlena Żendełek, specjalista
Email: mzendelek@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 47 30
pokój  114

Byli pracownicy Instytutu:

prof. dr hab. inż. Walerian Arabczyk
Email: arab@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 45 97
pokój 130

dr inż. Alicja Bachmatiuk, asystent
Email: abachmatiuk@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 46 56
pokój  137

mgr Adrianna Biełowiec, starszy technik


Czesława Czerniawska, starszy technik
Tel. (+48 91) 449 47 29
pokój  136

dr inż. Magdalena Janus, asystent naukowy
Email: Magdalena.Janus@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 41 71
pokój 3

dr inż. Izabella Jasińska, adiunkt
Email:iizajas@zut.edu.pl

prof. dr hab. inż. Maria Urszula Tomaszewska
Email: maria.tomaszewska@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 43 67
pokój 335

mgr inż. Romuald Woźniak, starszy specjalista
Email: rwozniak@zut.edu.pl
Tel. (+48 91) 449 40 17
pokój 04